logo

#вільнабоживу

#вільнабоживу

фрагмент проекту

«Що ти з собою зробила?», «Ти що здуріла?», «Тобі мужика треба, а не фігнею маятися», «Ти мене до інфаркту доведеш» «Лисих ніхто не любить», або ж моє улюблене: «Приклади собі коров’яче гівно до голови…»

І це після того, як ваша колега/подруга/сестра/донька відправила вам світлину щоб показати своє перевтілення, оновлення, перезагрузку та здійснену мрію до якої вона так довго йшла тільки тому, що знала – підтримки не буде, а осуд, критика та дурацькі коментарі – так, звичайно. І ніхто не запитав про найголовніше: «Лєра, що ти ВІДЧУВАЄШ?»

Ось тут дуже хочеться навести цитату з «Маленького Принцу»:
«Дорослі дуже люблять цифри. Коли розповідаєш їм, що у тебе з'явився новий друг, вони ніколи не запитають про найголовніше. Зроду вони не спитають: «А який у нього голос? В які ігри він любить грати? Чи колекціонує метеликів? » Вони питають:« Скільки йому років? Скільки у нього братів? Скільки він важить? Скільки заробляє його батько? » І після цього уявляють, що вже знають людину.»

Ось і я про те ж саме. Про емоційне. Про безмовне. Під час Лєриного перевтілення, я спостерігала за її внутрішнім станом, настроєм. Ми багато розмовляли, вона ділилася своїми враженнями. І ви б бачили, як горіли її очі. Яка чарівна і зачаровуюча посмішка сяяла на її обличчі, коли вона бачила своє відображення.

Вона закохалась у себе. Можливо, знову, а можливо, вперше.

І відрізання волосся – це відсікання спогадів, яким не місце в її новому житті. Відрізала і спалила. Те, що всі ми робимо з непотребом, що заважає рухатись далі. Просто, кожен обирає власний метод боротьби з болючими спогадами.

Хтось заливає алкоголем, хтось влаштовує істерики, хтось хамить незнайомим людям, хтось тихенько те все знову і знову пережовує, плаче, а хтось обрізає пам’ять, що може зберігати волосся.

На коротку зачіску у дівчат може бути багато причин. Починаючи з хвороби та закінчуючи перевтіленням.

Але всі ці причини про життя. Про сприйняття себе Справжньою. ВІЛЬНОЮ. ЖИВОЮ.

#вільнабоживу

In Portfolios